YASAL BİLGİ

Euler Hermes
Yönetim Kurulu ve Danışmanlar Kurulu bulunan bir Anonim Şirket statüsündedir.
Sermaye: 14 451 032,64 € ​
Paris Ticaret ve Şirket Sicili B 552 040 594
Sigorta şirketi

Telif Hakkı 
Euler Hermes 2012. Her hakkı saklıdır.


SİTE BİLGİLERİ

 
Site editorü: Euler Hermes, 1 place des Saisons, 92048 PARIS-LA DEFENSE, FRANCE CEDEX
Orjinal site tasarımı : Euler Hermes, Makheia Digital et Expertime / 4.0  
Yayın direktörü: Joan Wasylik
Site sahibi:  Euler Hermes S.A, 1, place des Saisons, 92048 PARIS -LA DEFENSE CEDEX
Site fotoğrafları:
  • Açılış sayfası:  Euler Hermes çalışanları, fotoğraflayan Ümit Zağlı, her hakkı saklıdır.
  • Diğer fotoğraflar: telif hakkı içermeyen jenerik resimler ve fotoğraflar​.
Tüm bilgiler ve şekiller de dâhil olmak üzere, bu site ve içindekiler, Fransız Fikri Mülkiyet Yasasınca korunmaktadır. Euler Hermes ve bağlı kuruluşları tarafından tescil edilen ticari unvanlar, logolar ve ticari markalar kendilerine aittir ve kendilerinin önceden yazılı rızası olmaksızın kullanılamaz. Site editörlerinin önceden yazılı rızası alınmadığı sürece, bu sitenin içinde yer alanlar sadece kişisel kullanım amacı ile kopyalanabilir, çoğaltılabilir ya da dağıtılabilir. Her türlü nüsha, çoğaltılan ya da dağıtılan versiyonda yazar adı ve kaynağı açık ve net olarak belirtilmelidir.

YÜKÜMLÜLÜK

 

Euler Hermes ya da bağlı kuruluşları hiçbir şart altında, bu sitenin ya da bu sitede yer almakta olan herhangi bir bilginin kullanımından kaynaklanan herhangi bir finansal ya da ticari kayıp, kâr kaybı, faaliyetlerde aksama, eksik kazanç, zarar ya da site kullanıcısına karşı herhangi bir üçüncü şahıs tarafından başlatılan herhangi bir hukuki girişim gibi herhangi bir dolaylı hasardan dolayı yükümlü olmayacaktır.

LİNKLER

 

Bu web sitesine yönlenen ya da bu web sitesinden başka bir siteye yönlendirme yapan her türlü linkin verilmesi öncesinde site editörü ile yazılı bir sözleşme imzalanması gereklidir.​

VİRÜSLER

 

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar, verilerini ve/veya yazılım uygulamalarını ve/veya donanımları virüslerden korumak üzere uygun önlemler almakla sorumludur.


VERİ KORUMA

 

Alacak sigortasında dünya lideri olan Euler Hermes, şirketlerin ticari alacaklarını sigortalayarak şirketlerin iç pazarlarında ve ihracat piyasalarında büyümelerine yardımcı olmaktadır. Sektörde yüz yılı aşkın tecrübe ile, Euler Hermes organizasyonu hem global hem de yerel bir organizasyondur ve teminat ve garanti sağlanmasından, ödenmemiş alacakların tahsilatına ve şüpheli alacakların tazmin edilmesine kadar, dünyanın her yerinde aynı seviyede hizmet kalitesini garanti etmektedir. Bu uzman hizmetler, dünya ekonomileri ve münferit faaliyetlere dair derin bir bilgi gerektirmektedir.

Elimizde bulunan her türlü kişisel veri sadece hizmetlerimizi sunmamıza imkân tanıması amacı ile kullanılacak ve sadece Euler Hermes grup şirketlerine ve ortaklarımıza açıklanacaktır.

6 Ağustos 2004 tarih ve 2004-801 sayılı Yasayla değişik 6 Ocak 1978 tarih ve 78-17 sayılı Fransız Veri Koruma Yasası uyarınca, kişisel verilerinize erişmek ve gerekirse değiştirmek hakkına sahipsiniz. Bu hakkınızı kullanmak isterseniz, aşağıdaki adrese yazılı bir talep gönderiniz: Webmaster, 1,place des Saisons 92048 Paris La Défense – Cedex.

TESCİLLİ WEB SİTESİ

 

Sitemiz Fransız veri koruma organı CNIL nezdinde kayıtlıdır.​