NEDEN EULER HERMES ALACAK TAHSİLATI

 

 

TAHSİLAT HİZMETLERİNDE NEDEN EULER HERMES?

​. Sektör ve pazar bazında geniş yelpazeye dağılmış müşteri kitlesi
. KOBİ’lerden uluslararası işletmelere her ölçekte şirket için küresel anlamda çözümler
. Dünya çapında 500’den fazla profesyonel ticari alacak tahsilat uzmanı
. Aktif pazar büyüklüğü küresel GSYH’nin %92’sini oluşturan 40 milyon şirketin finansal takibinin yapıldığı EH Risk veritabanı
. Euler Hermes Ticari Alacak Sigortası ile yakın çalışma ilişkileri
. AA seviye kredi notu derecelendirmesine sahip bir grup (Euler Hermes Grubu, Dagong (Ocak 2014) ve Standard & Poor’s (Şubat 2014) tarafından bu derecelendirmeye layık görülmüştür.)

 

Euler Hermes Tahsilat Bölümü tahsilat sürecinin bir ucundan diğer ucuna gerçek anlamda her aşamada ve küresel boyutta ticari borç tahsilatı hizmeti sunar. Şirket, bir Allianz şirketi olan Euler Hermes’in parçasıdır. Alanında dünya lideri olan Euler Hermes, şirketlere kredi sigortası çözümleri sunarak onların yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda büyümesine destek olmaktadır.

 
Dünya çapında, hem yerel hem de uluslararası ticari borç tahsilatı hizmetleri sunmaktayız.Yerel pazarlara yönelik en iyi bilgi birikimi ve tecrübeye sahip uzmanlardan oluşan Küresel Tahsilat Ağımız, müşterilerimize -nerede olurlarsa olsun- tahsilat sürecinin yasal aşamalarının öncesinden sonuna kadar her adımda en iyi hizmeti almalarını garanti eder.
 
 

Neler Sunuyoruz?

 

Dünya genelinde tahsilat uzmanları hizmetinizde

Dünya çapında 500 ticari alacak tahsilatı uzmanımızla, ticari ilişkilerinizi riske atmadan alacaklarınızı tahsil etmek için gerekli tüm donanıma sahibiz. İşine kendini adamış tahsilat uzmanlarından oluşan ekibimiz birçok sektör ve pazarda kapsamlı tahsilat bilgileriyle gecikmiş ödemelerinizi hangi durumda olursa olsun tahsil etme konusunda deneyimli.
 

“Euler Hermes” markası

Sigorta sektöründe tanınmış bir lider olmamız ödemelerini geciktirenler üzerinde ciddi bir etki yaratmaktadır. Aksiyon almanız ve durumu üçüncü parti bir alacak tahsilat kurumuna taşımanız borçlunuz için kararlılığınızın bir göstergesidir.
 

Uzman deneyimi

Uzmanlığımız şirketler arası ticari alacaklar üzerine odaklandığı için hangi pazarda olursa olsun alacak tahsilatınızın en etkili şekilde yapılmasını garantileyen bilgi ve tecrübeye sahibiz.
 

Küresel ticaret bilgisi

Euler Hermes Grubu’nun bir parçası olarak küresel çapta iş dünyasına ait en güncel bilgilere erişimimiz var. Bu da, bize, alacaklarınızla ilgili diğer tahsilat kurumlarının farkına bile varamayacakları bilgi ve kişilere ait anahtar ipuçlarını tespit etme olanağı sağlıyor. 7 gün 24 saat dünya çapında 40 milyon şirkete dair birinci elden ve güncel bilgiler sunan  Kredi İstihbarat servisimiz bilgi çemberimizi önemli ölçüde genişletiyor.
 

Küresel Tahsilat Ağımız

Küresel tahsilat ağımız, tahsilat hizmetlerimizi dünya genelinde sunmamıza imkan verir. Yerel pazarlara yönelik bilgi birikimimiz ve deneyimimizle müşterilerimize yasal süreçler öncesinden sonuna kadar her adımda en iyi hizmetleri vermeye hazırız. Birçok lisanda müzakereler gerçekleştirebilir ve herhangi bir ülkenin yerel yasal sistemindeki zorluklarla başa çıkabiliriz.
 

Finansal güç ve istikrâr

Alacak tahsilat kurumunuz olarak sizin adınıza düzenli şekilde önemli miktarlarda tahsilatlar gerçekleştirirken, Euler Hermes Grubu’nun bir parçası olarak size daha uzun soluklu bir ortaklık için gerekli güvenceyi sağlarız. Bir Allianz şirketi olan Euler Hermes 2,27 milyar euro ciroya ve AA- seviyesinde Standard & Poor’s notuna sahiptir.