Euler Hermes Türkİye’nİn Pazarlama, SatIş ve DağItIm KanallarI Genel Müdür YardImcIlIğI Görevİne Ömer Gürcan Köseoğlu atandI

09.12.2015
 
​Dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes’in Türkiye ekibinde üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Ömer Gürcan Köseoğlu, Euler Hermes Türkiye Pazarlama, Satış ve Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Köseoğlu, Euler Hermes Türkiye Genel Müdürü Özlem Özüner’e bağlı olarak çalışacak.
 
1993 yılında ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun olan ve 1998 yılında Marmara Üniversitesi’nde MBA programını tamamlayan Köseoğlu, çalışma hayatına İktisat Bankası’nda, Kurumsal Ve Ticari Satış Alanında Pazarlama Yetkilisi olarak başladı. Daha sonra Demirbank’ta Şube Pazarlama Müdürlüğü, Körfezbank’ta Kurumsal Şube Müdürlüğü ve altın bankacılığı yaptı. 2001 yılından itibaren kariyerine Koçbank Kurumsal Bankacılık Ürün Yönetimi Grup Müdürlüğü ile devam eden Köseoğlu, Yapı Kredi ile birleşme sonrasında Kurumsal Bankacılık Genel Müdürlük ekibinde ürün geliştirme ve satış direktörlüğü görevini üstlendi. 2003-2013 yılları arasında UniCredit grubu bünyesindeki projelerde de yer alan Köseoğlu, son olarak Yapı Kredi Moskova’da Satış Ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.
 
Ömer Gürcan Köseoğlu evli ve üç çocuk babasıdır.