EOLİS NEDİR?

Günümüzde risk yönetimi küçük ölçekli şirketler için dahi ciddi bir sıkıntı yaratabilir. Bu nedenle sunduğumuz ana hizmetler arasında yer alan EOLIS online risk yönetimi kilit bir yere sahiptir. Kapsamlı veritabanımıza doğrudan bağlı olan EOLIS'te global olarak 40 milyonun üzerinde şirket bilgisi izlenmektedir.
EOLİS İLE RİSK YÖNETİMİNİ NASIL OPTİMİZE EDEBİLECEĞİNİZİ KEŞFEDİN 

Poliçeli müşterilerimizin, şirketimize özgü Euler Hermes Online Bilgi Hizmetlerine erişimi sağlanacaktır. Zaman alan çalışmalarda otomasyon sağlamak amacıyla tasarlanan EOLİS ile çalışanlarınız enerjilerini en önemli konulara odaklanmak için kullanabilir.

Faaliyet gösterdiğiniz ülkeye ve poliçe tipine bağlı olarak, Eolis, kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Kredİ lİmİt talebİ


40 milyon şirketi içeren zengin veri tabanına bağlı olan EOLİS, aramalarınıza anında yanıt vermektedir. Otomatik olarak alıcının finansal durumunu, kârlılığını, likiditesini, hacmini, sektörünü, ödeme davranışlarını ve konumunu analiz eden program, size gerekli aksiyonu almanız için gereksinim duyduğunuz bilgiyi (kredi limiti, notu, şirket sentezi) doğrudan vermektedir.


vadesİ geçmİş borç yönetİmİ


Eolis, aylık vadesi geçmiş ödeme raporlarınızı, sigortalı tazminat taleplerinizi ve sigortasız tahsilat taleplerini yönetmenizi mümkün kılmaktadır. Vadesi geçmiş borç yönetimi hizmeti sayesinde, vadesi geçmiş olan tüm alacaklarınızı kolaylıkla görüntüleyebilir ve listesini indirebilir, hasar bildiriminde bulunabilir ya da tahsilat raporunuzu görüntüleyebilirsiniz.güvenlİ ortam


İşlemlerin gizliliğini göz önünde bulundurarak, güvenliğin EOLIS’in kilit bir unsuru olmasına dikkat ettik. Örneğin, güvenlik nedeniyle, 15 dakika süre ile​ işlem yapmazsanız, bağlantınız kesilecektir ve parolanızın en geç 90 günde bir kere değiştirilmesi gereklidirçoklu erİşİm


Kredi Veren Kuruluşlar ve Broker’ler da, EOLIS üzerinden müşterilerinin poliçelerine erişebilmektedir. Böylece herhangi bir hasar bildirimi yapılıp yapılmadığını ve prim borcunun ödenip ödenmediğini görebilmektedirler. Bunlara ek olarak herhangi bir zamanda, ​​müşterilerinin güncel alıcı limit listesini, vadesi geçmiş borç bildirimi yapılmış alıcı listesini görüntüleyip, excel formatında indirme imkanına sahiptirler.
​​​​​​​​​​​​