FAALİYETLERİMİZ

 

 

Dünyanın lider ticari alacak sigorta şirketi Euler Hermes, farklı ölçekteki şirketlerin, yerel ve uluslararası pazarlardaki ticari faaliyetlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerine destek olmaktadır.

​100 yılı aşkın tecrübe ve All​ianz grubundan aldığımız mali güç ile desteklenen uzmanlığımız, sadece söylemimizle değil, icraatımızla da  dünya çapında müşterilerimizin güvenini kazanmıştır. Faaliyetlerimizi, uzun vadeli iş hedeflerinize başarıyla ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla sürdürüyoruz. 

 

Sektörümüze liderlik eden birkimimiz, doğru iş ortakları seçmenize yardımcı olurken, alacak sigorta ürünlerimiz ticari alacaklarınızın teminatını oluşturmaktadır.  

Hizmetlerimiz:


​​> Ticari Alacak Sigortası

 

> Uluslararası Alacak Tahsilatı

 

Kefalet Sigortası

​​​​​​​

BİLGİMİZ, başarInIZA HİZMET EDİYOR.

 

Tahsil edilememiş çok sayıda faturanın yegane nedeni, müşterinizin ödeme gücüne dair bilgi eksikliğidir.  Müşterilerimiz, bilgi birikimimizi, faaliyetlerinin her aşamasında, performanslarını iyileştirmek için kullanmaktadırlar. 

    Şirketler, sektörler ve ekonomik trendler hakkında rakiplerimizden çok daha kapsamlı ve derinlemesine bilgiye sahibiz. Bu eşşiz bilgi birikimi, güvenle büyümenizi desteklediği gibi müşterileriniz, potansiyel müşterileriniz ve piyasanız hakkında bilmeniz gereken verileri de size sunmaktadır. 

    Dünya çapında 50'yi aşkın ülkede​  bulunan kredi analistlerimiz ve risk uzmanlarımız ile sizlere ve faaliyetlerinize çok yakınız. Piyasaların nabzını tutacak şekilde konumlandırılmış olan ekiplerimiz, sahada “gözünüz-kulağınız” olarak hareket etmektedirler.  Bizler ise, bu yapılanma sayesinde işinize ve sektörünüze ilişkin eşsiz bir anlayışa sahip olma imkanını yakalıyoruz. Bilgi birikimimiz, sunduğumuz çözümlerin temelini oluşturmaktadır. 

    Diğer taraftan ekonomistlerimiz, global ekonomik trendleri sürekli olarak analiz ederek, başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sizlere sunmaktadırlar. Ekonomistlerimizin, ham veri sağlamanın çok ötesine geçen eşsiz bilgi birikimi ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.
    Müşterileriniz ve potansiyel iş ortaklarınız  hakkında bilgiye dayalı kararlar almanızda rol oynayacak en iyi bilgileri sunarak, işinizi  başarıyla büyütmenize yardımcı oluyoruz.
    ​​