ÖDÜL VE TAKDİRLER

Euler Hermes, ticari alacak sigortası çözümleri ile farklı ölçekte müşterilerinin ulusal ve uluslararası piyasalarda güven içinde ticaret yapmasına yardımcı olmaktadır. Euler Hermes'in bilgi birikimi, yenilikçiliği ve çalışanları, lider sektör, medya ve ticari kuruluşlar tarafından takdir görmektedir.

​​​​​​

  • 2013
  • 2012
  • 2011

Yıl​ın Ticari Alacak Sigorta Şirketi  - UAE

Ticaret ve İhracat Dalında Orta Doğu Mükemmeliyet Ödülleri

“Strive, Achieve and Inspire” sloganı ile verilen bu ödüller, ticaretin daha basit ve daha hızlı kılınmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirenleri tanımakta ve ödüllendirmektedir.
> Kapsamlı bilgi  ​


Yılın Borç Tahsilat Ajansı - Birleşik Krallık

Kredi Yönetim Enstitüsü, İngiliz Kredi Ödülleri

Bu ödül, tahsil edilen meblağlar, teknolojinin en iyi şekilde kullanımı, müşteri memnuniyeti ve dürüstlük unsuları açısından sektördeki en iyi performansı ödüllendirmektedir.
> Kapsamlı Bilgi  

 

Yılın Sigortacısı (finalist)

Birleşik Krallık Kredi Yönetim Enstitüsü, İngiliz Kredi Ödülleri

Ödül kriterleri: müşteri gereksinimlerine yanıt verilmesine yönelik taahhüdün sergilenmesi, tüm faaliyetlerde yüksek kaliteli hizmet, geniş bir stratejik vizyon, mevcut ya da yeni piyasalara yenilikçi ve kârlı bir şekilde genişleme çerçevesinde kanıtlanmış sicil.

En Hızlı Büyüyen Kredi Sigorta Şirketi BAE 2013

Global Banking & Finance Review

Global Banking and Finance Review Ödülleri, global finans camiasında uzmanlık ve mükemmeliyeti ödüllendirmektedir. Finans sektöründe gerçekleşmekte olan yenilikçilik, başarı, strateji, ilerici ve ilham veren değişiklikleri yansıtmaktadırlar.

Made in Britain ödülü – Birleşik Krallık

Financial Mail/Mail on Sunday ile beraber Euler Hermes sponsorluğunda

gerçekleşmiştir. Bu ödüller, Birleşik Krallık'taki küçük ve orta ölçekli üreticilerin yenilikçi kapasitelerini teşvik etmeyi hedeflemektedir. 

> Made in Britain ödülleri web sitesine dair kapsamlı bilgi

​​

Best Trade Credit İnsurer( En İyi Ticari Alacak Sigortası Firması)

Global Finance

Euler Hermes 2012 Global Finans Ödülleri " En İyi Global Risk Yönetimi Tedarikçileri" dalında en iyi global alacak sigorta firması seçimiştir.

 

​Global Export Credit Agency (Global İhracat Kredi Dairesi) - Almanya

Trade Finance Magazine

Euler Hermes, çeşitliliğin teşvik edilmesine yönelik üstün performansı nedeniyle takdir gördü.

> Basın bültenini oku
 
 

Business Superbrands Award (Şirketler Arası Süper Markalar Ödülü)- Macaristan

Superbrands 

Euler Hermes, marka birliği, kalite ve farkındalık alanında her yıl verilen şirketten şirkete faaliyetler (B2B) ödülü ile onurlandırılan ilk ticari kredi sigorta şirketi olmuştur. 3000 adet toplam başvuru arasından seçilmiştir.
> Sertifikayı indir

​Business Superbrands Award (Şirketler Arası Süper Markalar Ödülü)- Macaristan

Superbrands 

Euler Hermes, marka birliği, kalite ve farkındalık alanında her yıl verilen şirketten şirkete faaliyetler (B2B) ödülü ile onurlandırılan ilk ticari kredi sigorta şirketi olmuştur. 3000 adet toplam başvuru arasından seçilmiştir. Euler Hermes bu ödülü 2010 yılında da almıştır.

 
 

Best Credit Insurance Company (En İyi Kredi Sigorta Şirketi) - Polonya

Forbes Magazine 

Euler Hermes, “All Inclusive” (Herşey Dâhil) kategorisinde ürünlerine yönelik olarak Polonya’da En İyi Kredi Sigorta Şirketi seçilmiştir.