GÜNÜMÜZDE EULER HERMES

 

 

100 yılı aşkın tecrübemizin temelinde sürekli yükselerek, dünyanın en büyük ticari alacak sigortası kuruluşu olmak hedefiyle, zaman içinde ve kıtalara yayılarak genişledik.

GÜÇLÜ KALMAK İÇİN ÖĞRENİYOR VE SÜREKLİ OLARAK DEĞİŞİYORUZ.

Yapılanmamızı, değişen iş beklentilerinize en iyi yanıt verecek şekilde, sürekli geliştiriyoruz. Dünyanın dört bir yanına yayılmış hizmet noktalarımızın güçlü tecrübesi, uzmanlığı ve bilgi birikimi ile hareket ediyor, müşterilerimize özel, beklentilerini karşılayan çözümler ile sürdürülebilir kalitede hizmet sunmak için entegre bir ekip olarak çalışıyoruz.​

EN KAPSAMLI BİLGİ AĞI

  • Bünyemizdeki ekiplerden ve yerel ortaklarımızdan sağladığımız kapsamlı ve güvenilir veriler, doğru iş kararları vermenize yardımcı olmaktadır.

  • Kilit pazar, ülke ve bölgelerdeki risk ofislerimiz ile yerel ekonomilere ve alıcılara yakın faaliyet gösteriyoruz.
  • Şirketimize özel online poliçe yönetim sistemi olan EOLIS  40 milyonu aşkın şirketin güncel verilerine tek tıkla erişim imkanı vermekte ve  dünya ölçekli bir risk platformu sunmaktadır.
  • ekonomik araştırma uzmanlarımız, küresel ölçekte pazar fırsatlarını ve riskleri değerlendirmenize yardımcı olacak, güncel bilgi ve araçları sunmak amacıyla, global ve ekonomik trendler ile farklı sektörleri analiz ve takip etmektedirler.

İSTİKRARLI VE müşterİYE ÖZEL HİZMETLER

 


  • Dünya çapında alacak tahsilat prosedürleri ve alacak tahsilat işlemlerinize ilişkin en güncel bilgileri size Online hizmet platformumuz olan EOLIS  ile ulaştırıyoruz.

 

  • Risklerinizi en hızlı şekilde değerlendirmeniz ve verimli kararları almanız için kredi limitlerinizin güncel durumu hakkında bilgi sunuyoruz.

 

  •  7/24 hizmet yetkinliğimizle ticari faaliyetlerinizin her adımında yanınızdayız.
​​​​​​
​​​​​​