İŞ STRATEJİSİ

Euler Hermes’in stratejisinin odak noktasını müşterilerimizin başarısı oluşturur. Farklı segmentten müşterilerimizin spesifik iş gereksinimlerin anlamaya ve uzun süreli başarıları için onları desteklemeye kararlıyız.​

 

MÜŞTERİLERİMİZE DAHA YAKINIZ 


Tercih edilen ve ayrıcalıklı bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz. Şirketlerin beklentilerine dikkatle kulak vererek, iş süreçlerini anlayarak ve istikrarlı olarak yüksek kaliteli ticari alacak sigorta çözümleri sunarak şirketlerin başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz.


Çabalarımızı müşterilerimizin büyüme stratejilerini destekleyen samimi ve u​zun vadeli ilişkiler kurmaya odaklıyoruz.


Bu müşteri odağını artırmak üzere, kısa süre önce organizasyonumuzda değişiklik yapmış bulunuyoruz. Bu strateji aşağıdaki faktörlerle hayata geçmiştir:

  • düzenli müşteri temasları artırılmıştır. 
  • daha harmonize süreçler geliştirilmiştir.
  • yeni bir müşteri segmentasyon ve hizmet modeli devreye alınmıştır.
Faaliyet gösterdiğimiz her yerde, en iyi uygulamaları paylaşmak ve  hizmet kalitemizi artırmak hedefiyle organizasyonumuzu geliştirmeye devam ediyoruz.

YENİ PAZARLARA ERİŞİR, YENİ İŞ ALANLARINA HİZMET SUNARIZ 


Müşteriye yakın olmak, piyasaya yakın olmayı gerektirdiğinden, global ticari alacak sigortası teminat kapsamımızı da sürekli olarak güçlendiriyor ve genişletiyoruz. Ekonomik araştırma ekibimizin tespit ettiği yeni öncelikli hizmet coğrafyalarımız:  Asya, Kaliforniya, Güney Amerika, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri'dir..

İhracat çözümlerimize ek olarak, gelişmekte olan bu piyasalarda yerel şirketler için olduğu kadar, onlarla ticari ilişkiler geliştirerek büyüme arzusunda olan müşterilerimiz için de özel alacak sigorta çözümleri geliştirmekteyiz.


​​​​​​