KEFALET SİGORTASININ BAŞLICA AVANTAJLARI

 ​​​

 

Finansal esnekliğinizi artırabilmek, daha sağlıklı ve uzun soluklu bir teminattan faydalanabilmek için Euler Hermes kefalet sigortasını seçmelisiniz.

​​Euler Hermes Kefalet Sigortasının temel faydalarından biri, kefalet senetleri ve garantilerinin kamu kurumları tarafından kabul ediliyor olması ve iş dünyasında global bankaların sunduğu teminat mektuplarına eş değerde tutulmalarıdır. Yüksek itibara sahip olan bu teminatlar, iş ortaklarınız ile aranızda güçlü ve güvenli bir ilişkisi kurmanıza yardımcı olacaktır.

 

Çalıştığınız bankalar tarafından sunulan teminat mektupları, bankalar nezdindeki mevcut kredi limitleriniz üzerinde baskı yaratacaktır. Bu bağlamda yapacağınız yeni sözleşmeler, nakit akışınızı farkında olmadan tehlikeye sokacaktır.

 

Euler Hermes'in sağladığı teminat ve garantiler böyle bir risk ile karşı karşıya kalmanızı önlemeye yardımcı olur. Bu teminatlar, sadece bankalar nezdindeki kredi hacminizin üzerindeki baskıyı azaltmakla kalmayıp, işinizi finanse ederek şirketinizin büyümesi için size daha fazla hareket alanı sağlar.

 

Önde gelen kredi derecelendirme kuruluşları tarafından verilen yüksek rating notlarına sahip; gümrük, vergi vs. kamu kurumları nezdinde akredite olan Euler Hermes’ten sağlayacağınız teminatlarla artık emin ellerde olacaksınız.