NEDEN EULER HERMES’İ SEÇMELİSİNİZ?

 

 

Kefalet senetlerimiz ve garantilerimiz, dünya ölçeğinde bir itibara sahiptir. Kefalet sigortası, her sektörden şirketin iş ortağı olan ve uzmanlığı 90 yılı aşkın iş tecrübesi ile kanıtlanmış bir şirket tarafından sunulmaktadır.

BANKA KREDİ LİMİTİNİZİ RAHATLATIN

 

Teminat için Euler Hermes’i seçtiğiniz zaman, bankalardaki kredi limitlerinizi kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Böylelikle, işinizi büyütmek için ek kaynaklar yaratmış olacak; teminat alabilmek için bankalar nezdindeki kredi limitlerinizi bloke etmek yerine, onları işiniz için kullanabileceksiniz.

 

SAĞLAM BİR GARANTİ

 

Uluslararası derecelendirme kuruluşlarından mükemmel rayting notlarına (Standard & Poor's / AA-) sahip olan Euler Hermes, hem iş ortaklarınız hem de finansal kuruluşlar nezdinde güvenilir bir referanstır.

 

GLOBAL BİR AĞA SAHİP OYUNCU

 

Euler Hermes markası, sahip olduğu alt markalarla birlikte tüm dünyada faaliyet göstermekte; farklı pazarlarda sahip olduğu köklü bilgi birikimi ile karşılaşılabilecek riskleri hesaplayarak, ihtiyacınız olan teminatları sizlere sunmaktadır. Uluslararası sözleşmeler kapsamında ihtiyaç duyduğunuz garanti ve güvencelerin oluşturulmasında Euler Hermes’in tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

 

HEDEFİMİZ: UZUN VADELİ VE GÜVENE DAYALI BİR İŞ ORTAKLIĞI

 

Euler Hermes'in verdiği teminatlar, size özel yapılan değerlendirmeler neticesinde karara bağlanmaktadır. Euler Hermes'in sizinle doğrudan kurduğu iletişim ve karşılıklı güvene dayalı iş ortaklığı, işinizle ilgili en doğru çözümlere ulaşmanızı sağlar.