KÜÇÜK ÖLÇEKLİ ŞİRKETLER

Alacak yönetimi, şirketin başarısı açısından kritik önem taşımaktadır. Ödenmeyen faturalar ile başa çıkabilecek kaynakları ya da sermayeye sahip olmayan küçük ölçekli şirketler için özellikle önemlidir.  ​

Ticari alacak sigortası çözümlerimiz, ticaret risklerinizi yönetmenizi ve şirketinizin büyümesine odaklanmanızı sağlayan, kullanımı kolay ve hızlı hizmetlerdir. Size, küçük ölçekli şirketler için özel olarak hazırlanmış lider alacak sigortası ve uluslararası alacak tahsilat hizmetleri sunuyoruz. 

Sunduğumuz kredi sigortası ile, müşterilerinizin kredi itibarını değerlendirmenize yardımcı olacak ve müşteri seçiminizde tavsiyede bulunabilecek bir ortağa sahipsiniz. Ayrıca ticari faaliyetlerinizİ sigortalıyor ve sizi ödenmemiş faturaların neden olacağıendişelerden koruyoruz.

Zamanınızın kıymetli olduğunu iyi bildiğimiz için, yönetilmesi kolay  ticari sigorta çözümleri sunmaya odaklıyız. Bütün müşterilerimiz, online poliçe sistemimiz EOLIS’e internet üzerinden erişebilmektedir. Zaman gerektiren bir dizi işlemi otomatik olarak gerçekleştirmenizi sağlayan EOLİS, müşterilerinizin taleplerine daha hızlı bir şekilde yanıt vermenize olanak sunmaktadır. 
Bunlara ek olarak, hizmet anlayışımızda müşteri odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetler çerçevesinde sürekli hedefimiz, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamak ve beklentilerinizin ötesine geçmektir. Bu nedenledir ki, piyasada müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan marka olarak haklı bir üne sahibiz.

Sizleri küçük ölçekli şirketlere yönelik çözümlerimiz hakkında bilgi edinmeye ya da performansınızı geliştirme sürecinde sizlere ne şekilde yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için en yakın Euler Hermes ofislerimizle irtibata geçmeye davet ediyoruz.

 

 
​​
tİCARİ ALACAK SİGORTASI> Çözümlerimiz
​​​​
​​
ALACAK TahsİlatI> Çözümlerimiz
​​​​