ORTA VE BÜYÜK ÖLÇEKLİ ŞİRKETLER

İster ulusal ya da uluslararası pazarlarda faaliyetlerinizi büyütmek, ister şirketinizi ödenmeyen faturalardan korumak arzusunda olun, Euler Hermes  esnek ticari sigorta çözümleriyle şirketinizin başarısına katkıda bulunmaya hazırdır.  ​


Müşterinizle açık hesap çalışıyor ve kredili satışlar yapıyor olabilirsiniz. Ancak, müşterileriniz herhangi bir nedenle ödeme yapmadığında ödenmemiş faturalar riski ile karşı karşıya gelmesi anlamına gelir

Alacak sigortası ile, şirketiniz ticaret risklerini yönetebilirsiniz. Faturalarınızın ödenmesini garanti altına almasının yanısıra, alacak sigortası size, şirketler, sektörler ve ekonomik trendler konusunda son derece değerli bilgiler de sunmaktadır. Böylece bilgiye dayalı kararları verebilir, dolayısıyla kayıpların önüne geçebilir ve asgariye indirebilirsiniz.

Şirketinizin ölçeğine, faaliyet gösterdiği sektöre ve iş hedeflerine uygun tasarlanmış esnek bir ticari sigorta çözümü geliştirmek üzere sizinle beraber çalışacağız. Size özel bir çözüm sunabilmek üzere, şirketinizi, kredi yönetim kriterlerinizi ve ticari tecrübenizi anlamaya odaklanacağız.  Gereksinimlerinize ve önceliklerinize kulak verecek, muhtelif çözümleri birlikte değerlendireceğiz. Hedefimiz, kredi yönetimi konusunda global iş ortağınız olmaktır.  

Sizleri orta ve büyük ölçekli şirketlere yönelik çözümlerimiz hakkında bilgi edinmeye ya da performansınızı geliştirme sürecinde, sizlere ne şekilde yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için en yakın Euler Hermes ofislerimizle irtibata geçmeye davet etmekteyiz.

​​​
​​ ​​​
​​ ​​ ​​​