ORTA VE BÜYÜK ÖLÇEKLİ ŞİRKETLER

 

 

İster faaliyetlerinizi ulusal ya da uluslararası pazarlarda büyütmek, ister ana müşterilerinizi korumak arzusunda olun. Esnek ve firmaya özel olarak tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin başarıya ulaşması için gerekli olan teminat ve bilgiyi sağlamaktadır. Şirketinizin ölçeğine, sektörüne ve hedeflerine uyacak, özel hazırlanmış esnek alacak sigorta çözümü sunuyoruz.

 Alacak sigortasından hangi noktalarda istifade edebileceğinize dair bazı örnekler aşağıda yer almaktadır:

  • Alacak sigortası, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanmıştır. İhtiyaç ve isteklerinize tam olarak uyan bir alacak sigorta çözümünü sunabilmek taahhüdü ile çalışıyoruz.
  • Size bir ortak kazandırır. Faaliyetlerinizin alacak yönetimini optimize etmek üzere, şirketinizin finans ekibiyle yakın bir şekilde çalışırız. Kapsamlı bilgimiz ve erişimimiz, alacak yönetiminize destek ve güç verecektir. Şirketiniz için doğru kararları alabilmeniz amacı ile size en iyi bilgileri temin ederiz.

  •  Alacak sigortası size global yetkinlikler sunar.  Risk uzmanlarımız ve ekonomistlerimiz 50’yi aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. Bu yaygın yapılanma, operasyonlarınızı gerçekleştirdiğiniz yerlere yakın olmamıza imkan vermektedir. Böylece faaliyetlerinizin başarısına destek olmak için bilgiye ve karar verme yetkinliğine de sahip olmaktayız. Kredi limit kararlarımız her zaman riskinizin doğduğu yere yakın bir coğrafyada verilirken, global seviyedeki değerlendirmeyi de göz önünde bulundururuz. 

  • Alacak sigortası şirketinize güven sağlar. Ödenmeyen faturalar, büyük ve başarılı bir şirketin faaliyet sonuçlarını olumsuz olarak etkileyebilir. Alacak sigortası iödenmeyen faturalara karşı koruma sağlar. Eğer sigortalı müşterilerinizden birisi ödeme yapmaz ise, parayı size iletir ve alacak tahsilatını biz gerçekleştiririz.
 
 
Yerel çözümünüz burada :
​​
​​​​