NEDEN EULER HERMES ALACAK SİGORTASI?

 

 

Dünyanın lider alacak sigortası şirketiyiz. 100 yılı aşkın tecrübemizle dünya çapındaki müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunuyoruz. İşinizi daha ileriye taşımanız ve değişen ekonomik koşullarda yönünüzü bulabilmenize yardımcı olmak üzere bilgimizi ve tecrübemizi kullanıyoruz.


​EULER HERMES'İ Ön plana ÇIKARAN Özellİklerİ:

  • Size tüm bilgi birikimimizi sunuyoruz. Sürekli olarak güncellediğimiz ve çapraz referanslarla kontrol ettiğimiz dünyanın en kapsamlı risk bilgi veri tabanına sahibiz. Veri tabanımızda 40 milyonun üzerinde şirkete ilişkin veri yer almaktadır. Bu güçlü bilgiyi yalnızca müşterilerimize sunuyor, gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarda, attığınız her adımda bu bilgileri başarınızı pekiştirmek üzere kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

  • İş ortağı yaklaşımıyla hareket ediyoruz. Amacımız işinizin başarıya ulaşmasına destek olmaktır. Müşterileriniz ve ticari faaliyetleriniz hakkında güncel bir bilgiye sahip olduğumuzda, şirketinizin duruma uyum sağlayabilmesini teminen, sizi hemen bilgilendiriyoruz. 
  • Müşteri odaklı bir hizmet sunuyoruz. Size sunduğumuz hizmetler kapsamında, şirketinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve beklentilerinizi aşmak için çalışıyoruz.
  • Şirket faaliyetlerinize yakın noktalardayız. 50'yi aşkın ülkede risk uzmanlarımız ve ekonomistlerimiz​ faaliyet göstermektedir. Kredi limit kararlarımız, riskinizin oluştuğu coğrafyaya en yakın şekilde verilirken, global koordinasyon da gözetilmektedir.
  • Poliçe bilgilerine, anında ve güvenli bir erişim sağlıyoruz.  EOLIS adı ile bilinen online poliçe sistemimiz, tüm müşterilerimizin kullanımına açıktır. EOLIS size, kredi görüşü ve limit talep etme, mevcut kredi limitlerini ve başvurusunu yaptığınız kredi limitlerini izleme, müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin bilançolarını tetkik etme ve alacak tahsilatı talep etme imkânı sunmaktadır.
  • Çalışmalarımızı, dünyanın lider finansal hizmet tedarik kuruluşlarından biri olan Allianz'tan aldığımız güç ile sürdürüyoruz.


​​