ALACAK KURTARMA ÇÖZÜMLERİMİZ

 

 

Bizde alacak sigortası poliçeniz olsun ya da olmasın, size, sunmuş olduğunuz ürün ve hizmet karşılığında ödeme alamadığınız zamanlarda müşteriniz her nerede olursa olsun alacak tahsilatı çözümlerimizi sunabiliriz.

Yurt içinde ya da global anlamda şüpheli alacakların tahsilatı yerel bir varlık gerektirmektedir. Euler Hermes’in, borcu kendi ülkesinde tahsil edebilmesine olanak veren ve tüm dünyaya yayılan ofis ve uzman ağını kullanarak tüm dünyada alacak tahsilatı çözümleri sunabiliyor olmasının ardında yatan neden de budur.
 
Bu ağ vasıtası ile yerel düzenlemeler ve kültürel anlayış açısından gücüne erişilemez düzeyde bir bilgi birikimi elde ettik. Her saat dilimi içinde, her türlü piyasada çalışarak, çeşitli dillerde görüşmeler yapabilecek ve her türlü hukuki sistemin hassas detaylarını ele alabilecek durumdayız.

KapsamlI bİr hİzmet


​Borçlu ile ilk irtibatın kurulmasında, hukuki işlemlere kadar sürecin tamamını yürütebilmekteyiz. Kapsamlı alacak tahsilatı sürecimiz ile ilgili olarak alacağınızın mevcut durumu hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olmanızı temin etmek amacı ile düzenli olarak güncellenmiş bilgi sunabiliyoruz

Yasal borç tahsilatı


Euler Hermes için bir mahkeme emri ilk adım değil son çaredir. Yasal işlem öncesi aksiyonumuz başarılı olmazsa, sizin adınıza yasal aksiyon da alabiliriz.
Yasal aksiyonun gerekli olması durumunda, ilgili ülkenin ticaret kanunlarında ihtisas sahibi avukatlar da temin edebiliriz. Kendileri davayı, özellikle dikkate almak isteyebileceğiniz herhangi bir yasal aksiyonun muhtemel maliyeti ve sürelerini, sizinle ayrıntılı olarak görüşeceklerdir.

Farklı ülkelerdeki hukuki işlemler üzerine daha fazla bilgi edinmek için lütfen ülke web sitelerimizi ziyar​et ediniz

Sigortalı borç tahsilatı


Ticari alacak sigortası ve alacak tahsilat kombinasyonu, ilgili tüm süreçlerin hızlandırılmasına ve sadeleştirilmesine yardımcı olur. Bu tür bir birleşik hizmet çözümü kullanarak, Euler Hermes, şirketlerin borçlarının tahsil edilmesine ilişkin tüm idari görevleri yerine getirir.​

Maliyet


Fiyatlandırma konusunda daha fazla bilgi edinmek için lütfen online irtibat formumuzu doldurarak yerel ülke web sitenizi ziyaret ediniz.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Yerel Çözümünüz :
​​